|
|
|
|
 

Kontakt oss

Sentralbord: 69 28 30 00
E-post: post@tomb.no
Internett: www.tomb.no
Telefax: 69 28 30 06
Internat/kjøkken: 69 28 30 30

Adr:
Tomb
Videregående Skole og landbruksstudier
Tomb
1640 RÅDE

Kontakt oss

Sentralbord: 69 28 30 00
E-post: post@tomb.no
Internett: www.tomb.no
Telefax: 69 28 30 06
Internat/kjøkken: 69 28 30 30

Adr:
Tomb
Videregående Skole og landbruksstudier
Tomb
1640 RÅDE

 

ANSATTE

Administrasjon og kontor Vis
Astrid Langmoen Olsen
Rektor
astrid@tomb.no
Helge Brundtland
Inspektør
helge@tomb.no
Kate Hofsøy
Økonomi/regnskap
kate@tomb.no
Heidi Østby
Økonomi/regnskap
heidi@tomb.no
Hanne Tangen
Sekretær
post@tomb.no
Tor Arne Hustvedt
IKT/lærer
tor@tomb.no
Steinar Bernes
IKT
steinar@tomb.no
Rune Halvorsen
Vaktmester
rune@tomb.no
Kari-Mette Sundby
Informasjon og markedsføring/lærer
mette@tomb.no
 
Lærere og assistenter Vis
Hans Alvim
Lærer naturfag
hans@tomb.no
Egil Andersen
Assistent
egil@tomb.no
Hans Kristian Bakke
Assistent
hansk@tomb.no
Olav Barmen
Faglærer kjørtøy
olavb@tomb.no
Anne Brundtland
Lærer engelsk og norsk - bibliotekansvarlig
anne@tomb.no
Mari Engeland
Lærer i naturfag
mari@tomb.no
Lars Olav Freim
Lærer i skogbruk
lars@tomb.no
Tormod Gaustad
Assistent
tormod@tomb.no
Stein Grimsrud
Lærer i matematikk og geologi
stein@tomb.no
Ole Marius Grønlien
Lærer i økonomi + Tomb Fagskole
ole@tomb.no
Runo Haug
Lærer i matematikk
runo@tomb.no
Helge Heen
Faglærer - internatmedarbeider
helgeh@tomb.no
Torunn Båtvik
Lærer i historie/samfunnsfag og spes.ped
torunn@tomb.no
Knut Huseby
lærer i jordbruk og plantefag
knut@tomb.no
Kåre Øystein Høye
Faglærer i kjøretøy
oystein@tomb.no
Arne Høyås
Karriererådgiver - lærer i naturforvaltning
arne@tomb.no
Berit Jakobsen
Assistent
berit@tomb.no
Trond Jarlstad
Lærer i kroppsøving
trond@tomb.no
Inger-Helen Kiil Jenssen
Lærer i norsk og engelsk
Roar Johansen
Lærer i byggteknikk
roar@tomb.no
Jørgen Kvarme
Stallmester og faglærer i hest
jorgen@tomb.no
Knut Christen Mamen
Lærer i norsk og kristendom
mamen@tomb.no
Gunnar Moslått
Lærer i teknikk og industr. produksjon
gunnar@tomb.no
Gunnar Nilsen
Faglærer i byggteknikk
gunnarn@tomb.no
Monica Olsen

Per Håvar Moe Nevland
Lærer i husdyr
Dag E Sandli
Lærer i økonomi
dag@tomb.no
Tonje Haugeto Stang
Sosialrådgiver - lærer i kristendom og engelsk
tonje@tomb.no
Ole Kristian Unnerud
Faglærer i byggteknikk
olek@tomb.no
Oddbjørg Vastveit
Assistent
Ewa Wallin
Lærer i husdyr Tomb Fagskole
ewa@tomb.no
Morten Thomassen
Lærer i matematikk og kristendom
morten@tomb.no
Einar Østmo
Lærer i jord- og plantedyrking + Tomb Fagskole
einar@tomb.no
 
Internat Vis
Eileen Johansen
Kokk - kjøkkensjef
Grethe Gaustad
Internat-husmor
grethe@tomb.no
Turid Madsen
Kokk
Liv Sveung
kjøkken
Marit Grønli
kjøkken
Hilde Tømmerholen
Kjøkken
Lisbeth Grimstad
Kjøkken
Liv Wesnes
Renhold
Zita - Hong-Mei Luo
Renhold
Tone Nielsen
Renhold
Tove Pettersen
Renhold
 
Gårdsdrift Vis
Else Marie Viladsen - grisehus

else@tomb.no
Asbjørn Røyneberg
Fjøsmester
asbjorn@tomb.no
Svein Olstad
Instruktør fjøs
svein@tomb.no
Olav Røyneberg
Gårdsdrift, permisjon til 1/3- 14
olavr@tomb.no
Arne Juvkam
Grisehus og sagbruk
arnej@tomb.no
 
Tomb Videregående skole og landbruksstudier
Adr: Tomballeen 7, 1640 Råde | E-post: post@tomb.no | Tlf: 69 28 30 00 | Fax: 69 28 30 06 | Gavekonto: 3000.18.62185
Ansv. redaktør: Kari Mette Sundby |  Illustrasjonsfoto på nettsiden: Fredrik Arff | FRONTER | iSkole
Info in English